למה צריך יועץ נדל"ן לפני השקעה? 

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

השקעה בנדל"ן אינה דומה לשום השקעה אחרת שאנחנו מבצעים כאנשים פרטים. לכן, כל מי שמבקש להשקיע את כספו ברכישת נכס, בין אם זו בפעם הראשונה ובין אם הוא עשה זאת בעבר, נכון מבחינתו להשתמש בשירותיו של יועץ נדל"ן מומחה. אצלנו בחברת ישראטופ השקעות נדל"ן תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ בעזרת צוות יועצי נדל"ן מהמובילים בישראל! 

השקעות נדל"ן הן השקעות יוצאות דופן בהרבה מאוד מובנים. לא מדובר בהשקעה רגילה שאפשר לבצע ולסכם אותה תוך ימים ספורים. מדובר בהשקעה שהיא תהליך, גם אם בוחרים לבצע השקעה לטווח קצר. כל השקעה היא שונה ויש לה את המאפיינים שלה. לכן כל משקיע, מתחיל או מנוסה, צריך להיעזר ביועץ נדל"ן שיעמוד לצידו ויעזור לו לבצע את ההשקעה הטובה ביותר.

אנחנו בחברת ישראטופ מציעים ללקוחות שלנו אפשרות ליהנות מצוות יועצי נדל"ן העומדים לרשותם ומספקים להם את כל הכלים הנדרשים לצורך השקעות נדל"ן אטרקטיביות ומשתלמות.

 

במה שונה השקעת נדל"ן מהשקעות אחרות?

השקעות נדל"ן שונות מהשקעות אחרות, בין אם זה במצרים פיננסים ובין אם זה באמצעים אחרים, במספר מאפיינים:

סכומים – השקעות נדל"ן כרוכות בסכומים של מאות אלפי שקלים, אם לא מעבר לכך. מדובר על סכום עצום אותו המשקיע מביע מהון עצמי שצבר או דרך הלוואות ומשכנתאות. חשוב לציין בהקשר זה, שחלק מתהליך ההשקעה מחייב גם עבודה ומשא ומתן מול הבנקים, בשביל לקבל משכנתא בתמהיל איכותי.

נכסים – השקעה נמדדת בנכס בו משקיעים. על מנת שהמשקיע ייהנה מהשקעתו, הוא צריך "לעבוד" על איתור נכסים, לימוד הסביבה, היכרות עם תוכניות הפיתוח באזור ועוד. זה שונה מרוב ההשקעות שאינן דורשת תהליך למידה.

חוזים – השקעה בנכס מחייבת את רכישתו, מה שאומר שזה גם מחייב לנהל משא ומתן מול בעלי הנכס, לנסח חוזה מתאים ולבצע את כל התהליך שבסופו יעביר את הנכס לידיו של המשקיע.

השבחה – על מנת להרוויח על נכס שמשקיעים בו, יש צורך להשביח אותו בשביל שיהיה ניתן למכור או להשכיר אותו. תהליך ההשבחה מחייב עבודה מול בעלי מקצוע בתחומים שונים. זה חלק בלתי נפרד מתהליך ההשקעה.

רוכשים/שוכרים – אחרי שמסיימים להשביח את הנכס, אז יש צורך למצוא לו רוכשים או שוכרים. גם חלק זה הוא תהליך, בוודאי אם מחליטים להשכיר את הנכס ואז מדובר בתהליך ארוך טווח, וייתכן שגם ידרוש עבודה מול שוכרים משתנים לאורך זמן.

 

איך יועץ נדל"ן יכול לעזור?

יועץ נדל"ן הוא איש בעל ידע וניסיון בחלק מהשלבים שציינו בתהליך שיש לבצע ומבדילות השקעות נדל"ן מהשקעות אחרות. הידע והניסיון שהוא מביא איתו, יכולים להפוך את השלבים בהם הוא מתעסק לקלים ומהירים יותר, וכן זה יכול לשרת את המשקיעים גם בשלבים אחרים שאינם קשורים אליו ישירות.

יועץ נדל"ן מנוסה יכול לספק למשקיע שפונה אליו מידע וכלים בנקודות הבאות:

  • באילו נכסים משתלם לו להשקיע ומאילו נכסים עדיף לו להימנע מלהשקיע.
  • איפה משתלם להשקיע בימינו והיכן עדיף שלא ישקיע.
  • איזו השקעה עדיפה, טווח קצר או טווח ארוך.
  • איך הוא בוחן עלויות השקעה וכיצד הוא משווה בין העלויות לתשואות האפשרויות.
  • איפה וכיצד הוא יכול לייצר תשואות גבוהות, ואיך הוא יכול להשתמש בכסף שלו בצורה נכונה.
  • איך הוא יכול לקבל משכנתאות והלוואות רלוונטיות לצורך השקעה.
  • אילו פעולות הוא צריך לבצע בשביל שההשקעה תהיה משתלמת מבחינתו.
  • מול מי ועם מה הוא צריך לעבוד בשביל לבצע את התהליך כמו שצריך.
  • מה נדרש ממנו בשביל לבצע את ההשקעה וכיצד הוא יכול לקצר את התהליך.

באופן כללי, בדומה למקרים אחרים, למשל ייעוץ משכנתאות, גם במקרה של ייעוץ נדל"ן איש מקצוע מביא עמו כלים וידע, שאין למשקיע, אפילו אם מדובר במשקיעים מנוסים, וכן הוא לא יכול למצוא אותם באינטרנט או במקורות אחרים.

לדוגמא, אם משקיע מחפש נכס להשקעה שתביא לו תשואה מסוימת ביחס לסכום שהוא משקיע, או אם הוא מחפש נכס להשקעה טווח ארוך, אזי שיועץ נדל"ן יכול למפות עבורו בצורה הרבה יותר טובה את האזורים והמקומות, בהם ישנה סבירות שהוא יצליח למצוא נכסים עם תשואה גבוהה או אזורים בהם משתלם להשקיע לטווח ארוך. אלו דברים שהמשקיע עצמו לא ידע ולא בטוח שהוא ימצא ברשת או במקומות אחרים את המידע על כך.

 

איך עובדים מול יועץ נדל"ן?

כשאתם פונים אלינו, אנחנו לא מצפים מכם לעשות שיעורי בית מתקדמים, אלא להגיע אלינו כשיש בידכם נתונים אודות הסכומים שעומדים לרשותכם לצורך השקעה, וכן חשיבה כלכלית איזו סוג השקה אתם מחפשים. האם אתם מחפשים לרכוש נכס להשקעה לטווח קצר, קרי לקנות ולמכור מתוך כוונה לייצר הון עצמי, או השקעה לטווח ארוך, קרי רכישה והשכרה, מתוך כוונה לייצר מקור הכנסה נוסף.

אנחנו נתקדם ביחד איתכם במטרה למצוא עבורם נכס להשקעה. המטרה היא, למצוא השקעה שתוכלו לעמוד בה מבחינה כלכלית כמובן, ותייצר עבורכם תשואה מספיק גבוהה. כך תוכלו להחזיר את ההשקעה ולהרוויח ממנה.

אנחנו מציעים לכם כלים ייחודיים שפיתחנו במהלך השנים, ניסיון וידע שצברנו, ואנחנו מעמידים אותו לרשותכם ולרשות כל המשקיעים שלנו. כך תשתמשו בכסף שלכם בצורה נכונה, תשקיעו בחוכמה ותרוויחו.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, הצוות של ישראטופ עומד לרשותכם ודואג שתיהנו מהשקעות חכמות. אנחנו הצלחנו לייצר למשקיעים שלנו תשואה של 25% בעזרת איתור נכסים והשקעות חכמות. עכשיו אנחנו רוצים שגם אתם תיהנו מזה. צרו איתנו קשר ונקבע מועד לפגישה בהקדם.

ישראטופ השקעות נדלן

שאלות נפוצות:

הצוות שלנו מלווה את המשקיעים שלנו מתחילת הדרך ועד סופה. מהשלב של תכנון פיננסי לקראת השקעה, דרך איתור נכסים, קבלת משכנתא, הסכם רכישה, השבחת נכס ועד לשלב בו אנחנו מחפשים רוכשים או שוכרים, ואף מנהלים את הנכס עבור המשקיעים שלנו. זאת כמובן על פי מה שהמשקיע דורש.

בעיקרון, יועץ נדל"ן אמור לעזור למצוא נכסים משתלמים להשקעה. אם יש למשקיע שפונה אליו כיוון מסוים, הוא יכול לעזור לו לבחון אותו, לבחון יתרונות וחסרונות, ואז המשקיע יכול להחליט האם הוא רוצה להשקיע או לא. אין מחויבות מצד המשקיע לבחור בעצות ורעיונות שסיפק לו היועץ.

אנחנו עובדים בכל הארץ, ולא מתמקדים רק באזור אחד. לכן גם היועצים שלנו מתמחים בייעוץ נדל"ן בכל אזור בישראל. ייתכן ויועץ מסוים ידע יותר על אזור ספציפי מאשר אזורים אחרים, אבל בעיקרון היועצים שלנו מתעסקים בייעוץ נדל"ן על פני כלל האזורים ולא דווקא באזור ספציפי.

הניסיון והמוניטין שלנו מדבר בעד עצמו. אנחנו פעילים בשוק הנדל"ן כבר למעלה מ-10 שנים, עד היום ליוונו מאות משקיעים ועזרו לנו להשקיע את כספם בחוכמה ולהרוויח. לכן אתה יכול להיות בטוח שתהנה אצלנו מייעוץ וליווי נדל"ן מקצועיים ואיכותיים.

Picture of ישראטופ
ישראטופ

ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בייעוץ נדל"ן וליווי של לקוחות החברה בתהליך השקעת הנדל"ן. השירותים המרכזיים שמציעה החברה: ייעוץ וליווי השקעת נדל"ן, ייעוץ משכנתא, שירותי השבחה וניהול נכסים.

את ישראטופ הקמנו אחרי מעל לעשור של פעילות בתחום הנדל״ן!

כתבות מהתקשורת
איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14