השקעה בנדלן ללא הון עצמי

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

השקעה בנדל"ן ללא הון עצמי אולי נשמעת כמו חלום רחוק ולא מציאותי, אך בפועל מדובר במציאות של משקיעים רבים. כמובן, אין מדובר בתהליך פשוט אל בדרך ארוכה, ולכן חשוב לפנות לייעוץ מקצועי ולקבל ליווי מהמומחים בתחום על מנת ליהנות מתשואות ההשקעה באופן מיטבי. יהיה עליכם לבחור את הנכס הנכון להשקעה, כמו גם להצליח לגייס את המימון לרכישת הדירה להשקעה מגופי המימון השונים.
משימה זו נחשבת למורכבת במיוחד כאשר אין ברשות המשקיע הון עצמי ראשוני משמעותי על מנת להתחיל את התהליך, אך דעו שאתם לא לבד – חברת ישראטופ פועלת בתחום הנדל״ן מזה שנים רבות והיא מלווה משקיעים בדרכם בעולם הנדלן, כמו גם מעניקה להם ייעוץ מקצועי ואישי בהתאם לצרכיהם.

השקעה בנדלן ללא הון עצמי – לצלוח את המכשולים

גופי המימון השונים לרוב לא ששים להעניק כספים, הלוואות ואפילו משכנתאות למשקיעים אשר אין ברשותם הון עצמי או שיש ברשותם הון עצמי נמוך, ולכן צעירים רבים אשר מעוניינים לבצע השקעה בנדל"ן ללא הון עצמי מתייאשים בשלב מציאת המימון ומוותרים. עם זאת, ישנן דרכים לצלוח את המכשול ולהצליח להגיע להסכמות עם גופי המימון והבנקים, ולכן חשוב לפנות לחברה המתמחה בתחום אשר תוכל לתת לכם את הכלים לנהל את המשא ומתן.
בסופו של יום, השקעה בנדל"ן נחשבת להשקעה יחסית בטוחה בגלל הביקוש העצום לדירות להשכרה ומכירה במרבית האזורים בארץ, והיא גם לרוב לא דורשת התעסקות יומיומית מהמשקיע.

השקעה בנדל״ן ללא הון: קבלו ייעוץ מקצועי מהמומחים

השקעה ללא הון עצמי היא משימה לא פשוטה, אך אפשרית כאשר יש בידיכם את הכלים המתאימים והידע הרלוונטי לניהול ההליך ולהתנהלות מול חברות המימון שיסייעו לכם להפוך את החלום לדירה להשקעה – למציאות. אם גם אתם רוצים לקבל ליווי וסיוע ברמה הגבוהה ביותר על מנת למצוא את דירת החלומות להשקעה, פנו אל חברת ישראטופ השקעות בע"מ שייעצו לכם ויקנו לכם ליווי מקצועי לכל אורך הדרך.

איך רוכשים דירה ללא הון עצמי?

על אף שרובנו חונכנו מגיל צעיר כי על מנת לרכוש דירה ולהגשים את החלום הישראלי יש לחסוך מאות אלפי שקלים, ולקחת משכנתא קטנה ככל האפשר, בפועל היום ישנן אפשרויות רבות המאפשרות רכישת נכס נדל"ן ללא הון עצמי משמעותי. יש כמה אפיקים ואפשרויות אשר יאפשרו לכם לגייס את הכספים הדרושים על מנת לרכוש נכס נדל"ן, אך חשוב להיות גם מודעים לסיכונים של התהליך ולקבל ליווי מקצועי לכל אורך הדרך. חברת ישראטופ השקעות פועלת בתחום השקעות הנדל"ן מזה שנים רבות, והיא מלווה אין ספור לקוחות מרוצים בהשקעות מוצלחות ומניבות.

רכישת נכס נדל״ן ללא הון עצמי – כל מה שצריך לדעת

מרבית האנשים אשר מעוניינים לרכוש נכס נדל"ן כמו דירה למגורים או להשקעה, יגיעו אל הבנקים וגופי המימון עם הון עצמי התחלתי בסך כמה מאות אלפי שקלים ויבקשו לקחת משכנתא על שארית הסכום שהם צריכים להשקיע על מנת לרכוש את הנכס.

עם זאת, כאשר מדובר על רכישת נכס נדל"ן ללא הון עצמי ישנם דרכים נוספות שיש לתת עליהם את הדעת: על מנת להשיג את ההון העצמי המינימלי ביותר ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה כנגד נכס אחר, או הלוואה רגילה, ניתן לחפש משקיעים אשר יסייעו לממן את ההשקעה ולהתחלק עימם ברווחים, ניתן לבחון אפיקים נוספים כמו דירות בפרויקטים מוזלים כמו מחיר למשתכן או לרכוש דירה בפריפריה, שם פעמים רבות ניתן לקבל מענקים לאחר רכישת נכס, כמו גם הטבות מס משמעותיות אשר יכולות להצטבר לעשרות אלפי שקלים מדי שנה. מומלץ לבצע ניהול פיננסי לפני הפנייה לבנקים או לגוף המממן, וכך להגיע מראש במצב כלכלי יציב שיכול לעמוד בהתחייבות.

לעבוד עם חברה מובילה בתחום

בסופו של כל, כל השקעה שיש לה פוטנציאל רווח משמעותי טומנת בחובה גם פוטנציאל הפסד, ולכן חשוב להיות מודעים ולקבל ייעוץ וליווי מקצועי מחברה המתמחה בתחום. חברת ישראטופ השקעות היא חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן, אשר מלווה אלפי משקיעים צעירים בעסקאות נדל"ן מצליחות ומניבות, מעניקה להם את הכלים לזיהוי עסקה מוצלחת ורווחית, כמו גם את השיטות המובילות להצלחה בתחום.

השקעות נדל"ן ללא הון עצמי

השקעות נדל״ן ללא הון עצמי

אם בעבר רכישת דירות להשקעה היה מנת חלקם של אילי הון, אנשים עשירים ומבוססים, כמו גם בעלי עסקים גדולים, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מן השורה אשר אין להם גב כלכלי עצום מתעניינים בהשקעות נדל״ן על מנת ליצור לעצמם הכנסה פסיבית. פעמים רבות לאותם אנשים מן השורה אין הון עצמי ראשוני משמעותי בסך מאות אלפי שקלים, ולכן הם נתקלים במכשול בכל הנוגע למימון ההשקעה. עם זאת, כיום גם אנשים מן השורה יכולים לבצע השקעות נדל"ן ללא הון עצמי וכך לרכוש דירות להשקעה וליהנות מהכנסה פסיבית. חברת ישראטופ השקעות בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות בכל הנוגע לייעוץ מקצועי וליווי לכל אורך הדרך בעסקאות נדלן, עם ובלי הון עצמי.

השקעות נדל"ן ללא הון עצמי – מה השיטות?

על מנת לצלוח השקעות נדל"ן ללא הון עצמי, יש לתת את הדעת למכשולים השונים, אשר העיקרי מביניהם הוא מציאת גורם המימון לביצוע הרכישה להשקעה. ישנן כמה דרכים להתגבר על מכשול המימון, וחשוב לבחור את הדרך הנכונה בעבורכם – ראשית, תוכלו להכניס שותף לעסקת הנדל״ן, אשר ישקיע כספים ויעזור להוציא לפועל את העסקה , כמובן שיהיה עליכם להתחלק עימו ברווחים ובתשואות מהדירה. שנית, אם כבר קיים בבעלותכם נכס נדלני כמו דירה למגורים, תוכלו ללוות מהבנקים משכנתא לכל מטרה כנגד הנכס שכבר קיים בבעלותכם, וכך תוכלו להשיג מימון נאה לרכישת דירה חדשה להשקעה. על מנת לבחור נכון, מומלץ להתייעץ עם חברה או איש מקצוע אשר מכירים את התהליך ומלווים משקיעים לכל לאורך הדרך בהשקעות הנדלן הראשונות בחייהם.

לסמוך על חברה מובילה

חברת ישראטופ השקעות בע"מ היא אחת החברות המובילות בכל הנוגע לליווי וייעוץ למשקיעים צעירים בתחום הנדל"ן. החברה מסייעת למשקיעים חדשים לצלוח את המכשולים שבדרך ולמצוא את דירות ההשקעה הטובות ביותר בעבורם, אשר יניבו תשואות גבוהות ככל האפשר. לפרטים נוספים וייעוץ פרטי צרו עימנו קשר.

השקעה בנדלן ללא הון עצמי

Picture of ישראטופ
ישראטופ

ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בייעוץ נדל"ן וליווי של לקוחות החברה בתהליך השקעת הנדל"ן. השירותים המרכזיים שמציעה החברה: ייעוץ וליווי השקעת נדל"ן, ייעוץ משכנתא, שירותי השבחה וניהול נכסים.

את ישראטופ הקמנו אחרי מעל לעשור של פעילות בתחום הנדל״ן!

כתבות מהתקשורת
איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14