השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה וסיכון נמוך – נדל"ן להשקעה 

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

כשאנשים שומעים על הבטחה להשקעה בטוחה עם סיכון נמוך אבל תשואה גבוהה באופן משמעותי, הרבה פעמים הם נרתעים ובצדק. זה נשמע להם דמיוני. אנשים למודי ניסיון ויודעים שאין מתנות חינם. אנחנו בחברת ישראטופ מבטיחים למצוא עבורכם השקעת נדל"ן עם סיכון נמוך והתשואה גבוהה. 

השקעות נדל"ן מתחלקות לבדרך כלל לשתי קבוצות עיקריות: השקעות בטוחות והשקעות מסוכנות. הקבוצה הראשונה, כוללת השקעות שהסיכון בהן נמוך והתשואה בהתאם, סבירה, יציבה ולא גבוהה. הקבוצה השנייה כוללת השקעות שהסיכון בהן הוא גבוה מאוד, ומנגד אם מרוויחים, אזי שהרווח הוא גבוה באופן משמעותי ולכן יש רבים הבוחרים לבחור באופציה זו, אף על פי שמדובר בהימור.

אנחנו בקבוצת ישראטופ למדנו לייצר אופציה שלישית של השקעות עבור המשקיעים שלנו. השקעות בטוחות עם סיכון נמוך אך תשואה גבוהה. בזכות הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים, למדנו לזהות השקעות בטוחות שיכולות לייצר תשואה גבוהה למשקיעים, בזמן שהם נוטלים סיכון נמוך, כלומר, אם הם יפסידו, אז לא יהיה מדובר על הפסד כספי משמעותי.

 

ההבדלים בין 3 הקבוצות באופן המעשי

בשביל להבין מה זה אומר השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה וסיכון נמוך, נפרק את שלושת האופציות לרמה מעשית:

השקעות בטוחות עם סיכון נמוך ותשואה נמוכה – הכוונה שהמשקיע לא צריך לשלם סכום גבוה על הנכס, ויחד עם זאת, התשואה שהוא ייצור לא תהיה גבוהה מדי. היא תאפשר לו להחזיר את ההשקעה ולייצר לעצמו רווח מסוים.

לדוגמא, אם אדם רוכש דירה במחיר שוק, ושכר הדירה מאפשר לו לשלם את המשכנתא עליה פלוס רווח מסוים מדי חודש, מתוך הבנה שהוא תמיד ימצא שוכר לנכס, בגלל המיקום ואופי המבנה. לא מדובר על סיכון משמעותי ומנגד גם לא מדובר על רווח גדול.

השקעות מסוכנות עם תשואה גבוהה – במקרה כזה, המשקיע לוקח על עצמו סיכון מתוך הנחה שיש לו סיכוי לייצר רווח משמעותי על ההשקעה. למשל, אם הוא בוחר להשקיע באזור לא מוכר, לא מפותח, מתוך ציפייה שבעתיד האזור יתרומם ואז הרווח שלו יהיה גבוה באופן משמעותי. יש שתי אפשרויות.

אפשרות ראשונה היא לשלם סכום נמוך ממחיר השוק על הנכס,הוא לוקח סיכון אבל ההפסד יהיה מינימאלי.

אפשרות שנייה היא לבצע השקעה מאוד גבוהה, מתוך הנחה שהתשואה שהנכס יחזיר, יאפשר להחזיר אותה. אם לא, אז ההפסד יהיה גבוה מאוד. דוגמא לכך, השקעה באזור עם ביקוש גבוהה שעדיין איננו פעיל (למשל, אזור מסחרי עתידי). הציפייה היא שהביקוש יביא לידי כך שיהיה ניתן להשכיר את הנכס במחיר גבוה ואז התשואה תהיה גבוהה.

השקעות בטוחות עם תשואה גבוהה וסיכון נמוך – במקרה הזה, אנחנו מחפשים עבורכם מקומות השקעה מוכחים, מקומות שיש להם ביקוש, אך אפשר למצוא בהם נכסים במחירים נמוכים ממחירי השוק, מקומות בהם התשואה היא גבוהה והסיכון שאתם תצטרכו לקחת על עצמכם הוא מאוד נמוך. גם אם תשקיעו סכום גבוה יחסית, עדיין הביקוש יאפשר לכם לייצר תשואה גבוהה ולהחזיר את ההשקעה וליהנות מרווח.

לדוגמא, נכס בשכונת מגורים עם ביקוש או אפילו נכס באזור מגורים שבנייתו עדיין לא הסתיימה אך כבר החלו לשווק דירות ורואים ביקוש. במקרה כזה, ככל שתקדימו לקנות, סביר להניח שתוכלו למצוא נכסים במחירים יותר זולים, סביר שהביקוש ימשיך להתקיים, ואז תוכלו להשכיר את הנכס ולהחזיר את ההשקעה.

 

מדוע מוטב לפנות למסלול השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה וסיכון נמוך?

משקיעים הבוחרים באופציה הראשונה, האופציה של השקעות בטוחות עם תשואה נמוכה, עושים זאת מאחר וזה מסלול סולידי שמבטיח להם תשואה. הם לא מחפשים להתעשר ממנו. משקיעים הבוחרים באופציה השנייה, זו של השקעות מסוכנות עם תשואה גבוהה, עושים זאת מתוך חישוב שנטילת הסיכון משתלמת בהתחשב ברווח האפשרי, אם יצליחו.

מסלול של השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה, הוא אופטימאלי למי שמוכן להשקיע בנכס סכום משמעותי, יש לו את ההון הנדרש ויש לו את היכולת לקבל משכנתא לשם כך, אך הוא מעוניין להחזיר את ההשקעה שהוא ביצע. הוא לא מעוניין להשקיע ולקחת סיכון או להסתפק בתשואה נמוכה. להיפך, הוא רוצה לייצר לעצמו תשואה גבוהה. לכן, הוא יהיה מוכן להשקיע בשביל להרוויח.

צריך להדגיש, הגישה הזאת היא בסיסית והגיונית מאוד בכלכלה. מי שרוצה להרוויח צריך להוציא כסף. מי שמשקיע יותר, ייתכן וגם ירוויח יותר. לכן מי שיכול לעשות זאת, משתלם לו לנהוג כך.

 

איך אנחנו עוזרים לכם להשקיע ולהרוויח?

הצוות שלנו בחברת ישראטופ מתמחה בכל מה שקשור לנושא של איתור נכסים להשקעות מסוגים שונים. אנחנו מאתרים נכסים באזורים ויישובים שונים, בוחנים את הכדאיות הכלכלית שלהם, ובהתאם עוזרים לכם להשקיע בהם. אנחנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך, במטרה שתוכלו לבצע את ההשקעה בצורה הטובה והפשוטה ביותר.

אנחנו כמובן נעזור לכם לבצע תכנון פיננסי מתאים בשביל לוודא שתוכלו לעמוד בהשקעה, נעזור לכם לקבל את המשכנתא על מנת שתוכלו להשלים את ההון החסר, ובסופו של דבר נלווה אתכם בתהליך הרכישה ולאחר מכן בכל מה שקשור להשבחת הנכס והשכרתו. אם תרצו, אנחנו גם נעזור לכם בניהול הנכס, כך שלא תצטרכו להתעסק עם זה בעצמכם.

הצוות שלנו מתעסק בהשקעות נדל"ן בכל רחבי הארץ, אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע בכל התחומים שיכולים ללוות אתכם בכל שלב ובכל חלק בתהליך ההשקעה. יש לנו את הכלים ואת הידע הדרושים למצוא עבורכם השקעות נדל"ן בטוחות עם תשואה גבוהה ובסיכון נמוך.

לסיכום, אנחנו מזמינים אתכם לצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מאיתנו את כל המידע הרלוונטי. צוות חברת ישראטופ עומד לרשותם ומוכן לעזור לכם בכל עת, בכל עניין. אל תהססו, פנו אלינו ונקבע מועד לפגישה.

ישראטופ השקעות נדלן

שאלות נפוצות:

בשביל להשוות השקעות מסוגים שונים, יש לבחון כל השקעה על פי סכום הכסף שנדרש בשביל להשקיע בה, כולל עלויות נלוות והשבחת הנכס. לאחר מכן, בוחנים את דמי השכירות החודשיים שניתן לקבל על הנכס, ואז משווים בין התשואות. כך יודעים אם זו השקעה בטוחה או מסוכנת.

בעיקרון, כל משקיע יכול לבחון אם השקעה היא מסוכנת או לא, על פי סכום הכסף שהוא יידרש להשקיע בנכס ועל פי היכולת שלו להחזיר את ההשקעה. באופן טבעי, זה סובייקטיבי בהתאם ליכולות של המשקיע ולהון שעומד לרשותו. בעיקרון השקעות מסוכנות, נתפסות כהשקעות שלא מייצרות תשואה, עולות כסף ולא ניתן להיפטר מהן.

אם מגלים השקעה לא מייצרת את התשואה הצפויה, יש לבחון האם ניתן לשנות את אופי הנכס, לשנות את אופי העסקה מול השוכרים, ואולי אפילו למכור את הנכס לגורם אחר, אם מגלים שההשקעה רק צוברת הפסדים. הכל תלוי באיכות הנכס ובמצב ההשקעה.

במהלך השנים הצלחנו לייצר למשקיעים שלנו תשואה של למעלה מ-25%. אנחנו שואפים כל הזמן למצוא למשקיעים שלנו נכסים עם תשואות גבוהות ומשמעותיות.

Picture of ישראטופ
ישראטופ

ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בייעוץ נדל"ן וליווי של לקוחות החברה בתהליך השקעת הנדל"ן. השירותים המרכזיים שמציעה החברה: ייעוץ וליווי השקעת נדל"ן, ייעוץ משכנתא, שירותי השבחה וניהול נכסים.

את ישראטופ הקמנו אחרי מעל לעשור של פעילות בתחום הנדל״ן!

כתבות מהתקשורת
איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14