ניהול נכסים לראש שקט – אנחנו עושים הכל עבורך!

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

משקיע המחזיק ברשותו מספר נכסים המיועדים להשכרה, לא ירצה לבזבז את זמנו בניהול כל נכס באופן אישי. לכן, הוא יעדיף להעסיק חברה המתמחה בניהול נכסים. ישראטופ השקעות נדל"ן, מספקת ללקוחותיה אפשרות ליהנות מניהול נכסים בראש שקט. צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים בנושא.

משקיעים בנדל"ן, בין אם אלו אנשי עסקים ממולחים ובין אם מדובר במשקיעים קטנים, לא מעוניינים לבזבז זמן יקר ולהטריח את עצמם בניהול הנכסים שבבעלותם. אם מדובר בנכס בודד או בנכסים קטנים, שאין דורשים תחזוקה משמעותית, עדיין יעדיפו לתת לגורם מקצועי לנהל עבורם. מבחינתם זה יתרון משמעותי שיכול לקדם את ההשקעה שלהם.

מה זה ניהול נכסים ומה הוא כולל?

ניהול נכסים הוא שירות שמתחלק לשני חלקים עיקריים:

חלק ראשון מתייחס לצרכים של המשקיע, הלקוח של חברת הניהול. המשקיע איננו מעוניין להתעסק בכל דבר שקשור למבנה והוא משאיר את זה לחברת הניהול, מתוך כוונה שהיא תדאג שהמבנה יישמר וערכו לא יפגע וכן שהאינטרס של המשקיע מול השוכר יישמרו.

לדוגמא, אם השוכר איננו מעביר את דמי השכירות בזמן או מבצע פעולה בניגוד להסכם ביניהם, אזי שחברת הניהול תהיה זו שתפעל מולו בשם המשקיע.

המטרה היא שהמשקיע יקבל את מה שמגיע לו, כך הוא ירוויח מההשקעה שביצע, וכן לשמור על ערך הנכס, על מנת שיוכל להשכיר אותו בעתיד לשוכרים אחרים.

חלק שני מתייחס לצרכים של השוכר. נניח אם יש בעיות במבנה, דברים לוגיסטיים או אחרים שצריך לטפל בהם, אזי במקום לפנות לבעל הנכס, המשקיע, השוכר עובד ישירות מול חברת הניהול והיא זו שצריכה לטפל בכך.

חברת הניהול צריכה לספק שירות לשוכר מהר ובאופן איכותי, אחרת הוא עלול לרצות לעזוב את הנכס ואז יהיה צורך לחפש שוכר אחר. המטרה של חברת הניהול היא לוודא שהשוכר נהנה מאיכות חיים ברמה שהוא ציפה לה כששכר את הנכס.

בשורה התחתונה, ניהול נכסים זו הדרך לשמור על האינטרס של המשקיע, לוודא שהצרכים של השוכר שלו מתממשים, וכן לשמור על ערך הנכס על מנת שיהיה ניתן להמשיך ולהשכיר אותו גם בעתיד.

איך פועלת חברת ניהול נכסים?

בכל מבנה חברת ניהול נכסים עובדת בצורה שונה. גם אופי העסקתן של חברות הוא שונה ממקום למקום. ישנם בנייני מגורים בהם בעלי הדירות שוכרים חברת ניהול נכסים ביחד שתטפל בכל ענייני הבניין. לעומת זאת כשמדובר על נכס בודד, אזי שבעליו יכול לשכור חברת ניהול שתטפל ספציפית בנכס שבבעלותו.

חברת ניהול נכסים פועלת במספר מישורים:

  • אחראית לתחזוקת המבנה בעזרת אנשי מקצוע
  • מסדירה תשלומים וענייני בירוקרטיה, מול השוכר, רשויות או גורמים אחרים
  • דואגת שהמבנה לא יינזק וערכו יישמר
  • עוזרת למשקיע להשביח את הנכס
  • מטפלת בעניינים משפטיים ועניינים אחרים שקשורים למבנה
  • מציאת שוכרים או רוכשים לנכס

למה משתלם להשתלם בשירותי חברה

ישנם יתרונות רבים לשירותי חברת ניהול נכסים עבור משקיעים המחזיקים בבעלותם, נכס אחד או יותר:

יתרון ראשון – חסכון

למרות שהעסקת חברת ניהול נכסים עולה כסף, עדיין מדובר בחסכון כספי לא קטן. הרי במצב רגיל, מצב בו המשקיע צריך להתעסק בכל מה שקשור לניהול הנכס בעצמו, הוא יידרש לבזבז שעות וימי עבודה, יידרש להשקיע זמן שיעלה לו בכסף ועוד.

ברגע שנעזרים בחברת ניהול, אז אפשר לחסוך את כל זה, כולל את הטרחה המלווה את התהליך. ישנו גורם אחד, מקצועי שמתעסק בכל מה שקשור לנכס, בכל אספקט רלוונטי.

יתרון שני – שימור ערכו של הנכס

חברת ניהול נכסים עוזרת לשמור על ערכו הגבוה של הנכס ואף יכולה לעלות אותו. אם מדובר בחברה מקצועית, רצינית ואמינה, אפשר להיות בטוחים שערך הנכס יישמר וכאמור, ייתכן מאוד, לאורך זמן, החברה תעלה אותו בזכות הפעולות שהיא מבצעת והדרך בה היא מטפלת במבנה.

יתרון שלישי – יצירת ביקוש

שוכרים, בוודאי משפחות, יעדיפו לשכור נכס במקום שמנוהל על ידי חברת ניהול. אז הם יכולים להיות רגועים שהמקום שמור היטב, והם יקבלו מענה שלם לצרכים שלהם. ברגע שמבנה מטופל על ידי חברת ניהול נכסים, הביקוש אליו יהיה גבוה יותר והמשקיע יוכל לייצר לעצמו רווח מסוים לאורך זמן. הוא גם יוכל להיות רגוע, שהנכס שלו כל הזמן נשכר ואיננו עומד ריק.

יתרון רביעי – אפשר להשקיע בכל מקום

נניח ומשקיע מאילת בוחר לרכוש נכס בתל אביב ולהשכיר אותו. באופן טבעי, יהיה לו הרבה יותר נוח אם חברת ניהול נכסים שעובדת במרכז הארץ תנהל את הנכס שלו, מאשר אם הוא יידרש לעשות זאת בעצמו.

האופציה של ניהול נכסים פותחת בפני משקיעים אפשרות לרכוש נכסים בכל רחבי הארץ, מבלי שהם צריכים להתגורר קרוב אליהם. אפשרי אפילו שהמשקיעים יתגוררו בחו"ל וייהנו מההשקעה שלהם, כאשר חברת ניהול נכסים מטפלת בכל נכס שבבעלותם.

לסיום, אנחנו בחברת ישראטופ מספקים לכם לא רק כל מה שאתם צריכים בשביל לבצע השקעות נדל"ן בישראל ברמה גבוהה, בין אם זה לצורך מכירה או השכרה, אלא מטפלים ומנהלים את הנכסים שבבעלותם, על פי הצרכים שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום, נתאם מועד לפגישה בשביל שתוכלו לשמוע על השירותים שלנו ונתחיל לעבוד ביחד.

ניהול נכסים לראש שקט

שאלות נפוצות:

לא. ברגע שאתה מסיים את תהליך ההשקעה, אתה רשאי לנהוג כפי שאתה מוצא לנכון, ויכול שלא להשתמש בשירות שלנו לניהול נכסים. עם זאת, אנחנו ממליצים בחום ללקוחות שלנו להיעזר בנו, הן בגלל הניסיון שרכשנו במהלך השנים, והן בגלל שהרבה יותר נוח שכל התהליך מתבצע תחת קורת גג אחת ולא מתפזר על פני מקומות שונים.

לא. אנחנו עובדים עם המשקיעים שלנו בהתאם לכמות הנכסים שבבעלותם ומוכנים תמיד לסייע ולספק את השירותים הרלוונטיים, על פי מיטב יכולתנו. אנחנו לא מגבילים אותנו או את הלקוחות שלנו מבחינת כמות נכסים שאנו מטפלים בהם.

האם במסגרת ניהול הנכס, אתם מחפשים עבורי שוכרים ומנהלים איתם משא ומתן לפני כניסה?

אנחנו אחראים אך ורק לנכס שבבעלותך. אנחנו לא אחראים לבניין או לשום דבר שאיננו קשור אליך. אם יש צורך, אז אנחנו עובדים מול חברת הניהול של המבנה בתור הנציגים שלך, אך אין לנו סמכות לבצע דברים שאינם קשורים נכס שבבעלותך.

כתבות מהתקשורת

איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14