ניהול נכסים – חברה שתנהל לכם את הנכסים

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

משקיעי נדל"ן הם אנשים עסוקים. בין אם הם עובדים בהשקעות ובין אם יש להם עבודה אחרת, נוספת. הם מעדיפים להשקיע את הכסף שלהם בנכסים אך לא לנהל את ההשקעה אלא להשאיר את זה בידיי ידיים מקצועיות ומנוסות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. הצוות שלנו בישראטופ עומד לרשותכם ומוכן לנהל עבורכם את הנכסים שלכם. 

השקעה בנכס לא מסתיימת בנקודה בה משלמים את סכום הרכישה ומקבלים את הבעלות עליו. היא גם לא מסתיימת כאשר מוצאים מישהו שישכור את הכנס, ישתמש בו וישלם בתמורה דמי שכירות. ההשקעה נמשכת באופן מסוים, גם אחרי שמסיימים שלבים אלו. השאלה היא, כמה זמן ירצה ויוכל המשקיע לעסוק בשלבים הבאים בתהליך ההשקעה והאם נכון מצידו לעשות זאת.

אנחנו בחברת ישראטופ מאמינים שהמשקיעים יעדיפו, אחרי ביצוע ההשקעה, להשקיע את זמנם בדברים אחרים, למשל, חיפוש השקעות נוספות. לכן, אנחנו מציעים אפשרות של ניהול נכסים עבור משקיעים המתעניינים בכך.

 

ניהול נכסים – מה זה ולמה צריך את זה?

בשביל להבין מה זה ניהול נכסים, צריך ללכת צעד אחורה ולהבין למה בכלל צריך לנהל נכס.

על פניו, ברגע שמשקיע מסיים להשביח את הנכס אותו הוא רכש ומשכיר אותו ללקוח או קבוצת לקוחות, הרי שמכאן האחריות על הנכס אמורה לעבור ממנו אליהם והוא רק אמור לקבל את מהם דמי שכירות על הנכס.

זה לא מדויק. ישנם לא מעט דברים שעדיין נשארים פתוחים או נפתחים תוך כדי השימוש בנכס, ויש צורך לנהל אותם. דברים שאם לא מתעסקים בהם באופן מיידי ומקצועי עלולים לייצר שתי בעיות עיקריות:

בעיה ראשונה – איכות הנכס תיפגע ואז הערך שלו יפחת.

בעיה שנייה – השוכרים הנוכחיים יעדיפו לחפש נכס אחר להשכרה, שוכרים פוטנציאליים ייוותרו על האופציה לשכור אותו.

מעבר לכך, בעל הנכס עצמו עלול להיפגע, לא רק בגלל ירידת הערך של הנכס אלא גם בהיבטים נוספים שנציג מיד.

ניהול נכס נועד לייצר מצב בו ישנה חברה מקצועית שמטפלת בכל היבט שקשור לנכס, מהשלב בו בעליו מקבל אותו אחרי רכישתו ועד לתהליך השוטף של השכרתו והשימוש בו. הניהול מתבצע על ידי צוות מקצועי המתמחה בכך, שומר על קשר צמוד מול בעל הנכס, דואגת לאינטרס שלו וכן מול הדיירים המשתמשים בו במטרה שהנכס יהיה שמיש עבורם והם יוכלו ליהנות ממנו כל עוד יעמדו בתנאי השכירות.

 

מה כולל ניהול נכסים?

לפני שנסביר מה כולל ניהול נכסים, חשוב להבהיר, כל משקיע, כל לקוח שפונה אלינו במטרה שננהל עבורו את הנכס או הנכסים שברשותו, יכול לבקש מאיתנו האם לספק לו את כל השירותים שאנו מציעים בתחום או רק חלק מהם. אנחנו יושבים עם הלקוחות שלנו, בוחנים מה הם צריכים, מה יכול לשרת אותם, ובהתאם אנחנו מחליטים איך לייצר תהליך שנועד לנהל עבורם את הנכסים שבבעלותם, בצורה הטובה ביותר.

ניהול נכסים כולל בעיקרון את הדברים הבאים:

  • השבחת הנכס לפני השכרתו (ובין שכירויות אם יש צורך)
  • שיווק הנכס להשכרה או מכירה.
  • חיפוש שוכרים איכותיים ומתאימים להשכרת הנכס.
  • ניסוח חוזה שכירות שיננה על הצרכים של המשקיע.
  • דאגה לכך שהנכס יתוחזק ויטופל היטב בזמן השכרתו.
  • קשר רציף מול הדיירים, בפרט כל מה שקשור לנושא של גביית שכר דירה.
  • הקפדה על עמידה בתנאי ההסכם בין המשקיע לשוכר.
  • הקפדה שערך הנכס לא ייפגע ושהוא יישמר היטב.
  • כל מה שכרוך בעניינים משפטיים, במידה ויש צורך בכך.

 

מדוע חשוב לשכור חברה לניהול נכסים

משקיעים אשר מחזיקים ברשותם נכס אחד או יותר, מוטב להם להיעזר בשירותיה של חברה לניהול נכסים אשר מסוגלת לטפל בנכס שברשותם ולשמור על האינטרסים שלהם, מול השוכרים ומול גורמים אחרים.

ראשית, תהליך זה יכול לחסוך הרבה מאוד זמן וטרחה עבור המשקיעים. משקיע טיפוסי לא ירצה לבזבז זמן על שיווק הנכס, חיפוש שוכרים, קשר רציף ועקבי מול השוכרים וכל דבר אחר, שיכול להפוך את תהליך ההשקעה למסורבל ופחות משתלם ממה שנראה בהתחלה. הוא יעדיף להשקיע, לתת לחברת ניהול לבצע את עבודתה, ולראות את דמי השכירות נכנסים בסוף כל חודש לחשבון שלו.

שנית, חברת ניהול נכסים, כמו למשל, חברת ישראטופ, מעסיקה אנשי מקצוע המתמחים בניהול נכסים. בכל סדר גודל, בכל מקום, על פי הצרכים של המשקיעים. הצוות שלנו יודע מה עליו לעשות בשביל לשמר את ערך הנכס ואפילו לשפר אותו. הצוות יודע איך לשווק נכסים ולמצוא שוכרים איכותיים שייהנו מהנכס וישמרו עליו.

שלישית, משקיע שיש לו נכס אחד, יכול אולי לנהל אותו, אך משקיע שיש לו מספר נכסים, זה יכול לקחת ממנו הרבה מאוד זמן ולייצר עבורו טרחה. מעבר לכך, עלויות ניהול הנכס באופן עצמאי, יכולות לפגוע באופן משמעותי ביכולת לייצר תשואה לנכס וביכולת ליהנות מההשקעה.

ארבע, עבור משקיעים שאינם מתגוררים קרוב לנכסים שבבעלותם, חברת ניהול נכסים היא פתרון אידיאלי, בכל אספקט הקשור לניהול הנכס. במקום שיצטרכו לבזבז זמן יקר על נסיעות, יש מי שעושה זאת עבורם, ומקפיד לספק להם דו"ח מלא ומפורט על מצב הנכס וכמובן על כל בעיה שצצה מול השוכרים.

לסיכום, אם אתם משקיעים בנכסים ומחפשים גורם מקצועי שינהל עבורכם את הנכסים והשקעות שלכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא. חברת ישראטופ כאן לרשותכם, מקפידים ללוות אתכם לאורך כל תהליך ההשקעה ולעמוד לצידכם גם אחרי שהנכס עובר לרשותכם!

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

ניהול נכסים - חברה שתנהל לכם את הנכסים

שאלות נפוצות:

לרשותנו מערך של כלים המאפשר לנו לשווק נכסים. כך שוכרים פוטנציאליים נחשפים לנכסים אותם אנחנו מבקשים לשווק לפי בקשת המשקיעים. לאחר מכן, אנחנו מבררים היטב אודות כל שוכר, במטרה למצוא את השוכר האיכותי ביותר. 

אנחנו מקפידים לעמוד לרשות הלקוחות שלנו בכל מה שקשור לאספקטים משפטיים הקשורים לכנס, בין אם זה מול השוכרים ובין אם זה מול הרשויות השונות. אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע המספקים ללקוחות שלנו את השירות המקצועי הטוב ביותר. 

ישנם שלושה דברים שעומדים לרשותנו: המוניטין שלנו, המקצועיות שלנו וכלים שפיתחנו במהלך השנים, הן בהשקעות והן בניהול נכסים. 

אנחנו מעמידים את שלושת הדברים לרשות הלקוחות שלנו. חשוב לנו לשמור על מוניטין איכותי, חשוב לנו לספק שירות מקצועי ואיכותי ואנחנו מציעים ללקוחות שירות עם כלים מתקדמים המאפשר להם לדעת בוודאות שהנכסים שלהם מנוהלים ונשמרים ברמה הגבוהה ביותר. 

אנחנו עומדים לרשות הלקוחות שלנו על פי דרישתם. יש לנו את היכולות והכלים לנהל נכסים בכל רחבי הארץ. הכל על פי דרישה של הלקוח ועל פי הצורך. לפני חתימת החוזה בינינו, אנחנו מקפידים לספק ללקוחות שלנו מידע מלא ומפורט אודות השירותים שאנחנו מעניקים והתדירות שלהם. 

Picture of ישראטופ
ישראטופ

ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בייעוץ נדל"ן וליווי של לקוחות החברה בתהליך השקעת הנדל"ן. השירותים המרכזיים שמציעה החברה: ייעוץ וליווי השקעת נדל"ן, ייעוץ משכנתא, שירותי השבחה וניהול נכסים.

את ישראטופ הקמנו אחרי מעל לעשור של פעילות בתחום הנדל״ן!

כתבות מהתקשורת
איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14