לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

גאולה

גאולה

כשפניתי לישראטופ בהתחלה, לא העליתי בדעתי שאצליח לרכוש דירה. האמצעים שלי היו מאוד מצומצמים בכדי שאצליח לעשות את הצעד המשמעותי הזה. ניסיתי להשקיע את הכסף במקומות אחרים אך לא הייתה בהם רווחיות. עד שהגעתי לחברת ישראטופ, התגוררתי בדירות שכורות, פחדתי מאוד להתחיל את התהליך והיו לי המון חששות אם אצליח לעמוד בהתחייבויות אלו. נחשפתי לרווחים שישראטופ הציגו לי ומה הם יכולים להשיג לי, תחילה הופתעתי, וכיום אני יכולה לומר שיצרתי לעצמי הון עצמי והצלחתי לרכוש דירה בבאר יעקב. ישראטופ הצליחו לעשות לי סדר וליוו אותי במשך כל התהליך. זה נתן לי את האופציה להרגיש ביטחון ועם ראש שקט. לא יכולתי לעשות זאת ללא הליווי והייעוץ של ישראטופ.לצפייה בהמלצות מלקוחות נוספים לחץ כאן. לצפייה בפעילות השוטפת של החברה לחץ כאן.
עדי

עדי

כשהגעתי לישראטופ לא האמנתי שאצליח לקנות דירה משום שההון העצמי שלי היה נמוך מאוד. אני קצינה בשירות קבע בצה''ל, והמגבלות הבולטות שלי הן הזמן והידע: אין לי את הידע בנדל''ן בכדי להבין האם ההשקעה אכן כדאית, וכמובן אין לי את הזמן להתעסק עם הבירוקרטיה והתהליך שההשקעה דרושה לה. בישראטופ קיבלתי ליווי מהדקה הראשונה, ישראטופ ליוותה אותי גם בהשכרת הדירה וגם בניהול הדירה לאחר ההשכרה, דבר שנותן לי את היכולת להחזיק כיום נכס ללא התעסקות רבה, בעזרתם צעד אחר צעד החלום הפך למציאות. כיום יש בבעלותי דירה משופצת ומושכרת, ואין ספק שזו ההחלטה הכי טובה שלקחתי. המקצועיות והיעילות של ישראטופ בולטת. ממליצה בחום!!לצפייה בהמלצות מלקוחות נוספים לחץ כאן. לצפייה בפעילות השוטפת של החברה לחץ כאן.
דיין

דיין

התחלתי את התהליך עם ישראטופ בגיל מאוד צעיר (24), בלי שום ידע או ניסיון בתחום הנדל"ן. לא היה לי בכלל הון עצמי ולא חשבתי שאוכל באמת לרכוש דירה. היועצים בישראטופ מקצועיים מאוד, ואני לא חושב שהייתי יכול לעשות זאת בלעדיהם. הם פתרו בכמה ימים בעיות בירוקרטיה שלאדם ממוצע לוקח חודשים, בנוסף התכנון הפיננסי שעשו לי הצליח לשקם אותי וכיום אני מצליח לנהל את החשבונות שלי עם משכנתא וללא מינוסים. אני מרוצה מאוד. היחס של ישראטופ ללקוח הוא יחס של משפחה, הם דואגים למעטפת מושלמת עם הסברים והבנה מותאמת לכולם, והכי חשוב שאתה תמיד יודע שיש מישהו שרץ איתך כדי שלך יהיה טוב.לצפייה בהמלצות מלקוחות נוספים לחץ כאן. לצפייה בפעילות השוטפת של החברה לחץ כאן.
נאור

נאור

ישראטופ הציעו לי הצעה שקשה לסרב לה עם רווח סופי שכעובד שכיר לא ניתן להשיג בזמן כה קצר. ליוו אותי ברכישת דירה מא' עד ת' והפכו את הפרוצדורה הבירוקרטית של רכישת דירה לחוויה פשוטה ורווחית, הם ליוו אותי במקצועיות וזמינות והפכו את החלום למציאות! ממליץ בחום❤️לצפייה בהמלצות מלקוחות נוספים לחץ כאן. לצפייה בפעילות השוטפת של החברה לחץ כאן.
גל ואלברט

גל ואלברט

הגענו עם הון התחלתי של 150,000 ש''ח - מה שהצלחנו לחסוך עד כה. מחירי הנדל"ן הופכים למטורפים משנה לשנה, והיינו סקפטיים שעם סכום כזה נצליח להתחיל בתהליך שיביא אותנו לבית, כזוג צעיר שהתחתן לפניי מספר חודשים לא ראינו איך זה יכול לקרות. היו לנו הרבה התלבטויות לפני שנכנסנו לתהליך, הרי שמנו את כל הכסף שחסכנו במהלך חיינו, יחד ולחוד, בתהליך הזה, בנוסף חששנו שלא נעמוד בתשלומים ובהתחייבויות. כל החששות הללו התקבלו בהבנה מצד ישראטופ, הם לקחו אותנו יד ביד מההתחלה, מהפגישה הראשונה שהייתה מסודרת, ובה הציגו לנו מה ניתן לעשות עם ההון העצמי שלנו, ולנתב אותו למקומות שבאמת נראה מהן תוצאות, בשיקוף מלא מול טבלאות מסודרות ואילו צעדים נצטרך לצעוד כדי להגיע למטרה- רכישת בית. בזכות התכנון הפיננסי שתוכנן עבורנו אנו כיום מצליחים לעמוד בכל ההתחייבויות שלנו: משכנתא, לימודים וכלכלת בית. ישראטופ טיפלו בכל הבירוקרטיה. אנחנו הגענו רק מספר פעמים כדי לחתום על מסמכים כשהיה צריך הכל כאילו ''מתנהל מעצמו'' בצורה הכי מקצועית, בתחושת ביטחון ובידע רב. ישראטופ נתנו לנו המון שקט וטיפלו בכל תהליך ההשקעה שלנו. אנחנו ממליצים לכולם לפנות לישראטופ כדי להגדיל את ההון העצמי או כדי לייצר אותו, באופן אישי, אנחנו יכולים לספר ששני חברים חברים נוספים שלנו רכשו גם כן דירה בלווי של ישראטופ, וגם הם מרוצים וממליצים לחבריהם.לצפייה בהמלצות מלקוחות נוספים לחץ כאן. לצפייה בפעילות השוטפת של החברה לחץ כאן.