ליווי משקיעים בשנת 2024

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

שנת 2024 היא שנה מאוד מאתגרת למשקיעים בישראל, בפרט בתחום הנדל"ן. אירועי 7.10 והמלחמה בעקבותיה, שינו את התמונה באופן דרמטי. משקיעים, חדשים וותיקים, מתמודדים עם דברים שלא הכירו ולא פגשו בעבר. אנחנו בחברת ישראטופ השקעות נדל"ן, מלווים את המשקיעים שלנו בשנה זו ועוזרים להם לבחור את המקומות הנכונים להשקיע בהם בחוכמה. פנו אלינו ונשמח ללוות גם אתכם. 

ליווי משקיעים בשנת 2024 הוא תהליך לא פשוט אך הוא הכרחי, והמשקיעים יכולים רק ליהנות מהעובדה שגורם מקצועי מלווה אותם בכל מה שקשור להשקעות נדל"ן בישראל. זה תהליך לא פשוט, בגלל שמדובר בשנה מאוד מאתגרת, שנה בה השוק נמצא במשבר, הכלכלה הישראלית נמצאת באי וודאות מתמשכת, וקשה מאוד עד בלתי אפשרי לתכנן תוכניות ארוכות טווח. זו אחת הסיבות, למה רצוי להיעזר בליווי מקצועי ולמה אנחנו בחברת ישראטופ עומדים לרשות המשקיעים שלנו בכל דב.ר

 

מה זה ליווי משקיעים?

בעיקרון, גם בימים שבשגרה, ליווי משקיעים הוא חלק מהותי ממה שחברת משקיעים אמינה ואיכותית אמורה לעשות עבור מי שבוחר להשקיע דרכה.

מדובר על תהליך בו החברה מעמידה אנשי מקצוע בתחומים שונים הקשורים לעולם הנדל"ן לרשות המשקיעים שלה ועוזרת להם למצוא השקעות ולהשקיע את כספם בצורה חכמה. הליווי כולל מספר חלקים:

  • תכנון פיננסי –  שלב בו החברה עוזרת למשקיע למפות את מצבו הפיננסי בשביל לדעת מה עומד לרשותו, כמה כסף הוא צריך לגייס, איפה ובמה הוא יכול להשקיע.
  • גיוס משכנתאות – החברה מעמידה אנשי מקצוע שיעזרו למשקיע לקבל אישור עקרוני למשכנתא וכמובן לקבל את ההלוואה עצמה. זאת בעזרת בניית תמהילים מתאימים ותקשורת ישירה מול הבנק.
  • איתור נכסים – איתור נכס מתאים להשקעה, על פי כל המדדים הרלוונטיים להשקעה חכמה.
  • סגירת עסקה – כל מה שכרוך בתהליך של סגירת עסקה מול בעלי הנכס. זה כולל שימוש באנשי מקצוע כגון עורכי דין, שמאים, מתווכים ועוד.
  • השבחת הנכס – במידה ויש צורך, החברה עוזרת להשביח את הנכס דרך צוות מקצועי שעובד עמה.
  • השכרת הנכס וניהולו – המשקיע יכול, אם הוא רוצה, להשתמש בשירותי החברה בשביל למצוא שוכרים וכן בשביל לנהל את הנכס לאחר מכן. כך הוא לא יצטרך לעשות דבר אלא לראות את הכסף מההשקעה נכנס לחשבון הבנק שלו ולהחליט האם הוא רוצה להשקיע בנכסים נוספים.

כאמור, אנחנו בחברת ישראטופ מציעים למשקיעים שלנו את כל מה שכרוך בליווי משקיעים באופן כללי, בכל עת, גם בתקופות סדירות, בהן יש וודאות גבוהה יותר, בין אם זה בהיבט הכלכלי ובין אם זה בהיבט הביטחוני ובהיבטים אחרים.

 

ליווי משקיעים 2024 – במה זה שונה מליווי בימים רגילים

אל שנת 2024 נכנסנו, כולנו, בחשש, חרדה, המומים מאירועי השבת השחורה באוקטובר, אך גם בידיעה שהשנה הקרובה הולכת להיות מאוד בעייתית ומאתגרת מבחינה כלכלית, בפרט בתחום הנדל"ן.

האתגר בשנת 2024 נובע מכמה סיבות:

סיבה ראשונה – מצב ביטחוני. אנחנו נמצאים בסיטואציה שונה לגמרי ממה שהכרנו בעבר, גם כשהמצב הביטחוני היה קשה ולא יציב. אי אפשר לדעת כמה זמן זה יימשך, לאן זה יוביל ומה צפוי לנו עוד חצי שנה או עוד שנה.

סיבה שנייה – מצב כלכלי לאומי. המצב הביטחוני סביר להניח יביא עמו להשפעות כלכליות רחבות, שישפיעו על כלל האזרחים. באופן טבעי יהיה צורך להיערך גם באופן אישי.

סיבה שלישית – מצב כלכלי אישי – בעקבות המלחמה והמצב הכלכלי הלאומי, סביר שגם המצב הכלכלי שלנו ישתנה באופן אישי. החל מהעובדה שאנחנו נצטרך לבלות ימים רבים במילואים (לחילופין, העובדים או הלקוחות שלנו יצטרכו לבלות במילואים), העובדה שנוכל לייצר פחות עסקאות, תהיה לכך השפעה גם על היכולת שלנו לחסוך, על היכולת שלנו להשקיע ועוד.

סיבה רביעית – שוק הנדל"ן. כבר עכשיו, לקראת אמצע שנת 2024, אנחנו רואים את ההשפעות של המצב על שוק הנדל"ן. בין אם זה בהיבט שישנן פחות התחלות בנייה, בין אם זה בהיבט שאנשים לא ממהרים למכור נכסים מחשש להפסד או מחשש שלא יוכלו לרכוש נכס חלופי. אנחנו רואים הרבה מאוד השפעות ישירות ועקיפות. חלקן גם נובעות משינויים בהתנהלות של בנק ישראל בכל מה שקשור לעליות הריבית, בעקבות המצב.

כל הסיבות שמנינו, מחייבות ליווי משקיעים בשנת 2024 בצורה שונה מאשר בשנים קודמות. התהליך נעשה בצורה הרבה יותר קפדנית, הרבה יותר זהירה, מתוך הבנה שעלולים להיות שינויים שישפיעו על ההשקעות בצורות שונות. מנגד, אנחנו גם יודעים שזה הזמן לחפש השקעות ועסקאות משתלמות שיכולות לייצר רווח משמעותי, שלא ציפינו לו. כלומר, לנצל הזדמנויות מיוחדות שהשוק מייצר דווקא בימים אלו.

 

איך התהליך מתנהל בפועל

ליווי משקיעים בשנת 2024 נעשה בחברת ישראטופ על ידי צוות מקצועי שמוביל את החברה ומקפיד לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות שלה, במטרה לספק להם מענה שלם וכולל בכל עת לכל עניין.

אנחנו עובדים עם הכלים המתקדמים ביותר, הן בשביל לאתר נתונים, הן בשביל לנטר ולנתח אותם, וכמובן אנחנו עוזרים למשקיעים שלנו למצוא את ההשקעות המשתלמות ביותר עבורם, בהתאם לתנאים שעומדים לרשותם.

 

סיכום

רוצים להשקיע בנדל"ן בשנת 2024? אל תוותרו על החלום שלכם. צרו איתנו קשר, והצוות שלנו בחברת ישראטופ יעזור לכם למצוא את ההשקעה המשתלמת עבורכם. זה הזמן לנצל הזדמנויות ולהשקיע בחוכמה. צרו איתנו קשר, אנחנו כאן לרשותכם!

ליווי משקיעים בשנת 2024
ליווי משקיעים בשנת 2024

שאלות נפוצות:

אנחנו בחברת ישראטופ מאמינים בהשקעות בטוחות ולא בהשקעות עם סיכון גבוה. לכן, אנחנו מציעים ועוזרים למשקיעים שלנו לאתר נכסים שמשתלם להשקיע בהם, בין אם זה מבחינת סוג המבנה, המיקום שלו וכמובן העלויות. יש לנו את הידע והניסיון לעזור למשקיעים שלנו להשקיע בחוכמה ולהקטין באופן משמעותי את רמת הסיכון שלהם.

קשה לדעת בוודאות. מאחר ואנחנו לא יודעים מה יהיה המצב הביטחוני באזור ומתי החיים באזורים אלו יחזרו למסלולם, עדיף להימנע מהשקעות באזורים אלו נכון לעכשיו. ייתכן מאוד, ככל שהזמן יעבור ויחזרו הביקושים, אז יהיה משתלם יותר להשקיע שם. כעת ייתכן מאוד שהנכס יעמוד ריק במשך תקופה ארוכה וההשקעה תרד לטמיון. 

אנחנו בישראטופ מציעים למשקיעים שלנו ייעוץ משכנתאות מצד אנשי מקצוע, לפני שנוטלים משכנתא מהבנק לצורך השקעה. בעזרת היועצים שלנו, אפשר למצוא מסלולים ותמהילים כיצד להתגבר על הריביות הגבוהות. זה דורש הבנה ויצירתיות ובשביל זה אנחנו כאן. נעשה הכל בשביל שהמשקיע יוכל לקבל משכנתא בתנאים אטרקטיביים. 

בהחלט. למרות שקיים אי וודאות, הרי שהשקעות נדל"ן נחשבות הרבה יותר בטוחות מהשקעות אחרות, למשל במניות. משתלם להשקיע את הכסף בנכס, כל עוד מדובר בהשקעה בטוחה, עם רמת סיכון קטנה. לכן אנחנו עוזרים למשקיעים שלנו לאתר נכסים שמשתלם להשקיע בהם, בין אם זה לצורך מכירה ובין אם זה לצורך השכרה. כך אפשר לייצר הון עצמי או מקור הכנסה נוסף. 

Picture of ישראטופ
ישראטופ

ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בייעוץ נדל"ן וליווי של לקוחות החברה בתהליך השקעת הנדל"ן. השירותים המרכזיים שמציעה החברה: ייעוץ וליווי השקעת נדל"ן, ייעוץ משכנתא, שירותי השבחה וניהול נכסים.

את ישראטופ הקמנו אחרי מעל לעשור של פעילות בתחום הנדל״ן!

כתבות מהתקשורת
איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14