כדאי לקחת ליווי עם חברת השקעות נדלן בישראל ?

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

ישראלים הניגשים לבצע השקעות נדל"ן בישראל, הרבה פעמים תוהים, האם נכון לבצע את ההשקעה לבד או שמא להשתמש בליווי של חברת השקעות מקצועית. אנחנו בישראטופ השקעות נדל"ן בישראל, מציעים לכם ליווי לאורך כל תהליך ההשקעה של אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים. כך תיהנו מהשקעה ברמה גבוהה. פנו אלינו ותבינו למה זה משתלם לכם.

על הנייר, השקעות הן לא דבר מסובך. משקיעים כסף במוצר שנראה אטרקטיבי, ומחכים שהוא יצמיח רווח. אך כשמדובר על השקעות נדל"ן זה כבר עניין שדורש הרבה יותר תשומת לב, ירידה לפרטים, זה תהליך שדורש התמקצעות. לא לכל משקיע יש את הניסיון והידע הדרושים לכך. מאחר ומדובר בהשקעות במאות אלפי שקלים, מוטב לא לקחת את הסיכון ולהיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בכך.

 

השקעות נדלן בישראל – איך זה מתבצע בלי ליווי

בשביל להבין מה זה ליווי עם חברת השקעות נדלן בישראל, נסביר תחילה מה זה אומר להשקיע בנכס ללא ליווי של חברה מקצועית.

משקיע שיש לו כסף זמין, רוצה להשקיע אותו בנדל"ן. לשם כך, הוא יצטרך לחפש נכס שמשתלם לו להשקיע בו. אחרי שמצא נכס מתאים, יצטרך לפנות לבנק בשביל לקבל אישור למשכנתא בשביל לרכוש אותו, ולמצוא אנשי מקצוע שיעזרו לו לבצע את עסקת הרכישה. כלומר, עורך דין, שמאי, רואה חשבון, כל מי שיכול לעזור, הן בתהליך העסקה עצמו והן בתהליך בירור ערך הנכס, מסים, העברת בעלות וכדומה.

אחרי ביצוע העסקה, תהליך כשלעצמו לוקח לא מעט זמן, יש צורך להתחיל בשלב השני של ההשקעה והוא שלב ההשבחה של הנכס. בשלב זה, צריך לחפש אנשי מקצוע שישפצו את הנכס וישביחו אותו בשביל לעלות את ערכו. אחרי ששלב זה מסתיים, אז אפשר להציע את הנכס להשכרה. בשלב זה, צריך לחפש שוכרים, צריך לנהל איתם משא ומתן, ולאחר מכן לנהל את הנכס עצמו, להיות בקשר עם השוכרים, עם אנשי מקצוע במידה ויש צורך, ועוד שורה ארוכה של פעולות.

אנשים רבים בוחרים לבצע את תהליך ההשקעה לבד, ללא ליווי של חברת השקעות, מתוך מחשבה שזה יכול לחסוך להם כסף ומתוך הנחה שזה יאפשר לפעול בצורה הרבה יותר חופשית. מאחר וזה הכסף שלהם, הם רוצים לשלוט בו באופן מלא ולא לתת לגורמים אחרים, זרים, לשלוט בט.

 

ליווי של חברת השקעות נדלן בישראל – איך זה מתבצע בפועל

ליווי של חברת השקעות נדלן בישראל, יוצר תהליך השקעה הרבה יותר פשוט, מהיר ובעיקר ריווחי. במידה ואין למשקיע נכס ספציפי שהוא רוצה להשקיע בו, אזי שהחברה עוזרת לו לאתר את הנכס הרלוונטי עבורו. היא עושה זאת, אחרי שביחד איתו מבצעים תכנון פיננסי ובוחנים מה האפשרויות העומדות לרשותו מבחינה כלכלית. כלומר, כמה הון עצמי עומד לרשותו, ואיזה סכום הלוואה הוא יידרש לקחת מהבנק, בהתאם לסוג הנכס שהוא רוצה לרכוש.

לאחר מכן, החברה מלווה אותו בכל שלבי העסקה לרכישת הנכס. היא מספקת לו אנשי מקצוע שעוזרים לו בכל מה שקשור להיבטים של שמאות, היבטים משפטיים, והיבטים אחרים. החברה גם מלווה אותו בתהליך של קבלת אישור עקרוני למשכנתא ועוזרת לו לבנות תמהיל משכנתאות מתאים עבורו. חברה מקצועית ומנוסה, דוגמא ישראטופ, עוזרת גם בניהול משא ומתן מול הבנק לקבלת משכנתא בתנאים הרלוונטיים.

אחרי שהעסקה מתבצעת, יכול המשקיע להשתמש בשירותי החברה גם בהיבטים נוספים, למשל, צוות מקצועי להשבחת הנכס, כל מה שקשור למציאת רוכשים או שוכרים לכנס (תלוי בסוג ההשקעה), ניהול המבנה ועוד.

 

למה משתלם לעבוד עם חברת ליווי השקעות נדל"ן בישראל

ישנם מספר יתרונות ברורים לעבודה עם חברת ליווי השקעות נדל"ן ולא לבצע את התהליך לבד, באופן עצמאי:

יתרון ראשון – התמקצעות.

כשבן אדם נדרש לתקן משהו ברכבו, הוא לא יעשה זאת בעצמו אלא יפנה למוסך שיעשה זאת עבורו. כך גם אם יש לו בעיה בבית או אם הוא רוצה לתכנן מבנה, אז הוא יפנה לאדריכל ולא ינסה לעשות זאת בעצמו.

חברת השקעות נדל"ן מעסיקה אנשי מקצוע ועובדת עם גורמים שונים באופן ישיר, במטרה לספק ללקוחות שלה את כל הכלים המקצועיים הרלוונטיים להשקעה חכמה. אם המשקיע יפעל בעצמו, הוא לא ייהנה מהידע המקצועי ולא יוכל להשיג את מה שחברת ליווי השקעות מאפשרת לו.

יתרון שני – להתגבר על מכשולים, להימנע מטעויות.

אחת הסיבות שאנחנו מעדיפים שאנשי מקצוע יעשו עבורו דברים שונים, היא הידיעה שתמיד יכולים להיות מכשולים שלא נוכל לעמוד בפניהם ואם נפעל לבד, ללא עזרה מקצועית, אנחנו עלולים לעשות טעויות.

בתחום השקעות הנדל"ן, זה יכול להביא להפסדים משמעותיים. החל משלב איתור נכס לא מתאים להשקעה, עסקה בתנאים לא נכונים, קבלת משכנתא לא מתאימה, השבחה לא נכונה, ועוד. עם ליווי מקצועי, נוכל גם להתגבר על המכשולים (אלו יכולים להיות מכשולים בירוקראטיים שיאריכו את זמן העסקה ולהפסד כספי) ולהימנע מטעויות מיותרות.

יתרון שלישי – אפשרות ליהנות מכלים ייחודים.

משקיעים שעובדים לבד, מאמינים שדרך מקורות המידע שעומדים לרשותם, הם יוכלו לבצע עסקאות מוצלחות. אך לחברת השקעות נדל"ן ישנם כלים רבים ומגוונים נוספים שיכולים לעזור למשקיעים להרוויח. החל מכלים שעוזרים בניתוח נכסים והשקעות וכלה בכלים המאפשרים להם לנהל את המבנה ביעילות רבה יותר. מי שבוחר לעבוד עם חברה כזו, נהנה מכלים אלו.

 

סיכום

אם אתם מתכוונים לבצע השקעות נדל"ן בישראל, בין אם זה במטרה לרכוש נכס ולמכור אותו מיד ובין אם זה במטרה לרכוש נכס ולהשכיר אותו לטווח ארוך, אנחנו בחברת ישראטופ מזמינים אתכם ליהנות מהליווי שלנו. צרו איתנו קשר ונקבע איתכם מועד לפגישה בהקדם.

כדאי לקחת ליווי עם חברת השקעות נדלן בישראל ?
כדאי לקחת ליווי עם חברת השקעות נדלן בישראל ?

שאלות נפוצות:

לפני שמחליטים לעבוד עם חברת השקעות נדל"ן מסוימת, חשוב ללמוד עליה, חשוב להכיר את סוג ההשקעות שהיא עוזרת למשקיעים שלה לבצע, התשואות שהיא משיגה ללקוחות שלה, מה סוג וטיב השירותים שהיא מספקת להם. יש להיפגש עם צוות החברה וללמוד עליה.

אנחנו בחברת ישראטופ מציעים ללקוחות שלנו ליווי בתהליך השקעות, מאפס. אנחנו מספקים את המעטפת הרחבה שהמשקיע מחפש בשביל ליהנות מהשקעה טובה ושקטה. 

מעבר לכך שאנחנו מלווים את המשקיעים שלנו משלב התכנון הפיננסי ואיתור הנכס להשקעה, דרך ההשקעה והשבחתה, הרי שאנחנו גם עוזרים לו לנהל את הנכס לאחר מכן ונמצאים בקשר שוטף מול השוכרים עבורו. הוא רק צריך ליהנות מהכסף שנכנס לחשבון. בשנים הקודמות יצרנו למשקיעים שלנו תשואה של למעלה מ-20%! 

המשקיע הוא המחליט. הכסף שלו ולכן הוא קובע איפה ברצוננו להשקיע את הכסף. צוות החברה רק עוזר לו לבחור את המקום הנכון וכיצד לנהל את ההשקעה בצורה חכמה.

תחילה, אנחנו מכינים את כל מה שצריך בשביל לקבל אישור עקרוני למשכנתא, לאחר מכן הצוות שלנו עוזר לבנות תמהיל נכון למשקיע ולאחר מכן, עוזרים לו לנהל משא ומתן מול הבנק בשביל שיקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר. 

Picture of ישראטופ
ישראטופ

ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בייעוץ נדל"ן וליווי של לקוחות החברה בתהליך השקעת הנדל"ן. השירותים המרכזיים שמציעה החברה: ייעוץ וליווי השקעת נדל"ן, ייעוץ משכנתא, שירותי השבחה וניהול נכסים.

את ישראטופ הקמנו אחרי מעל לעשור של פעילות בתחום הנדל״ן!

כתבות מהתקשורת
איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14