מעגל ההשקעה - ישראטופ השקעות בע״מ

ישראטופ השקעות בע״מ פיתחה שיטה שאנו קוראים לה מעגל ההשקעה. שיטה זאת כוללת את כל השלבים ברכישת נכס. את כל השלבים הללו חברת ישראטופ מבצעת עבור המשקיעים שלה. 

 1. איתור נכס אטרקטיבי 
 2. קבלת אישור עקרוני
 3. הסכם רכישה 
 4. חתימה על משכנתא
 5. שיפוץ 
 6. השכרת הנכס 
 7. מכירה

מעגל ההשקעה 

 1. קבלת אישור עקרוני למשכנתא - כדי לדעת שאתם אכן זכאים למשכנתא, אנו אוספים מכם את כלל המסמכים הנדרשים על ידי הבנק, ועובדים מול אנשי הקשר שלנו בבנקים כדי לקבל עבורכם אישור עקרוני למשכנתא, במהירות והיעילות האפשרית. 
 2. איתור נכס אטרקטיבי - אנחנו מחפשים עבורכם נכס אטרקטיבי (נכס שנמכר במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק), ובכך אנחנו מבטיחים את הרווח הראשוני שלכם (ההפרש בין מחיר השוק למחיר אותו אנחנו השגנו). בעסקאות פליפ, העסקאות אותן אנחנו מבצעים בישראטופ, שלה איתור הנכס הוא השלב החשוב והרווחי ביותר.
 3. חתימה על הסכם רכישה - אנו עובדים עם עורכי דין שנותנים לכם את המענה המשפטי המקצועי ביותר. בנוסף, אנחנו מבצעים עבורכם את כל תהליך המשא ומתן מול המוכרים. לאחר מכן, אפשר להגיד מזל טוב! אתם בעלים של דירה! אנחנו נפגשים יחד עם המוכרים וחותמים על הסכם הרכישה.
 4. חתימה על משכנתא - אנו דואגים להשיג עבורכם את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר למשכנתא. אנחנו אחראים על כל העבודה מול הבנק והופכים את התהליך לפשוט הרבה יותר עבורכם. עם קבלת ההצעה הטובה ביותר, אתם ניגשים לחתום על המשכנתא בסניף הבנק. החל מהחתימה על המשכנתא ישנם מספר מועדי תשלום למוכרים. אנחנו עוזרים לכם לנהל את המועדים כדי לעמוד בכלל התשלומים ללא חריגות.
 5. השבחת הנכס (שיפוץ, קבלת היתרים במידת הצורך ועוד) - עם העברת התשלום האחרון, אתם מקבלים את המפתח. הדירה לגמרי שלכם!! אנחנו עובדים עם קבלני שיפוצים, ודואגים לקבל עבורכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר. עם האישור שלכם, השיפוץ מתחיל, ומסתיים כ-45 ימים לאחר מכן. בנוסף, במידה ונדרש להשיג היתרים על חריגות בניה כאלה ואחרות- אנו עושים זאת עבורכם.
 6. השכרת הנכס - מחלקת התיווך בישראטופ תמצא עבורכם שוכרים אמינים שישכירו את הנכס. על הסכום שתקבלו בגין השכירות לכסות את כל ההוצאות שיש לכם על הדירה (משכנתא, הלוואות ועוד). 
 7. מכירת הנכס - גם את שלב המכירה חברת ישראטופ מבצעת עבור המשקיעים שלה. את המכירה נבצע בדרך כלל 18 חודשים לאחר הקניה כך שהמשקיעים שלנו יימנעו מתשלום מיסים. עם זאת, לעיתים נמליץ למשקיעינו לבצע את המכירה קודם, וזאת כמובן לאחר חישוב הרווחים בניכוי המיסים. 
 1.  

ישנם עוד תהליכים בירוקרטיים רבים שלא פירטנו, כדוגמת אישורי עירייה או החתמת מסמכי המשכנתא ועוד, את כולם אנחנו עושים עבורכם. 

אתם רק צריכים להגיע פעם אחת כדי לחתום על הסכם הרכישה, ובפעם השנייה כדי לחתום על משכנתא. את השאר, חברת ישראטופ השקעות בע״מ תבצע עבורכם. 

אם גם אתם רוצים להיכנס לשוק הנדל״ן כמשקיעים מיומנים, ולהנות מהיכולות, הניסיון והמקצועיות שלנו, תשאירו לנו פרטים ונתאם פגישת ייעוץ ללא עלות.