השקעות נדל״ן בישראל

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

מחירי הנדל"ן בישראל נמצאים משנת 2008 במגמת עלייה רציפה. אף אחד לא רואה מתי זה ייפסק. אתם יכולים ליהנות מזה. צרו איתנו קשר עוד היום, והצוות שלנו בחברת ישראטופ, ישמח לעזור לכם להשקיע את הכסף שלכם במסגרת השקעות נדל"ן ישראלי וליהנות מרווחים אופטימאליים! 

כל מי שמבין ולו במעט בהשקעות יודע, ההשקעה הטובה ביותר היא נדל"ן. להבדיל מהשקעות אחרות, נדל"ן לא נעלם, לא מתכלה, לא דועך, יש לו תמיד ביקוש. זו השקעה בטוחה. רק צריך לדעת איפה, כמה וכיצד להשקיע.

במשך שנים סיפרו לנו שהשקעות בנדל"ן בישראל אינן משתלמות בגלל שישראל היא שוק קטן והעלויות שלו גבוהות. אנחנו כאן להוכיח לכם אחרת. בעזרת המידע, הכלים והניסיון שצברנו במהלך השנים, נוכיח לכם שהאופציה של השקעות בישראל משתלמת, ונדאג לעזור לכם להשקיע ולהרוויח. לשם כך, צריך להכיר את התחום של השקעות נדל"ן.

השקעות נדל"ן – למי זה יכול להתאים?

השקעות נדל"ן בשונה מהשקעות אחרות יכולות להתאים לבעלי הון עצמי גבוה ונמוך. החוכמה היא לדעת להשקיע בהתאם ליכולות, באופן אופטימאלי ולנצל את היתרונות הטמונים בהשקעה.

משקיעים בעלי הון עצמי נמוך, יכולים להשתלב בהשקעות עם משקיעים נוספים וליהנות מרווח יחסי. לדוגמא: יכולים לקחת משכנתא, להשקיע בנכס, ואחרי שההשקעה תחזיר את ההלוואה, ליהנות מהרווח שהיא תייצר עבורם. בעתיד ייעזרו בו בהשקעות נוספות.

משקיעים בעלי הון עצמי גבוה, יכולים לבחור בין השקעה לבד או עם משקיעים נוספים, אחת גדולה או מספר השקעות קטנות, כך מפזרים השקעות וסיכונים.

פיזור סיכונים – למה זה משתלם ומהן הן האופציות?

משקיעים יכולים לבחור, האם לבצע השקעת נדל"ן אחת גדולה או לבצע שורה של השקעות נדל"ן קטנות, ובכך לפזר את הסיכונים ולא להשקיע את כל הכסף שלהם במקום אחד. פיזור סיכונים יכול להתאים גם לטווח קצר וגם לטווח ארוך.

השקעה לטווח ארוך – השקעה, השבחת הנכס, והשכרתו. דמי השכירות החודשיים יכסו את ההשקעה בנכס, כולל את סכום המשכנתא שנלקח לצורך רכישתו. לאחר מכן, הנכס יתחיל לייצר הכנסות עבור המשקיע באופן קבוע.

השקעה  לטווח קצר (פליפ, אקזיט) – רכישה במחיר נמוך משווי השוק, השבחה ומכירה במחיר גבוה יותר.

מי שבוחר באופציה הראשונה, מחפש יצירת מקור הכנסה, מי שבוחר באופציה השנייה, מעוניין ביצירת הון עצמי באופן מיידי.

כיצד משקיעים בצורה נכונה

משקיעים חכמים לא פועלים מהבטן אלא מהראש ועובדים באופן מסודר ומתוכנן, בשביל להביא את ההשקעה שלהם לרווח אופטימאלי.

שלב ראשון – הגדרת מטרות

כל משקיע בכלל ומשקיע נדל"ן בפרט, צריך להחליט מה המטרות שלו. באופן טבעי, מטרת העל של כל משקיע צריכה להיות מקסימום רווח במינימום הוצאה. לכן הוא יחפש נכס זול להשקעה. עליו להגדיר האם המטרה שלו היא רכישה לצורך מכירה ויצירת הון עצמי או רכישה לצורך השכרה ויצירת מקור הכנסה.

שלב שני – תכנון פיננסי

השקעות נדל"ן מחייבות תהליך מקדים של תכנון פיננסי. על המשקיע לדעת את הפרטים הבאים כשהוא ניגש להשקעה:

  • מה גובה ההון העצמי העומד לרשותו
  • מה הוא צריך להציג בשביל לקבל משכנתא והאם הוא יכול לקבל אישור עקרוני למשכנתא.
  • האם הוא נדרש לשלם מס רכישה ומסים אחרים.
  • עלות דמי התיווך שעליו לשלם למתווך.
  • עלות העסקת עורך דין המלווה את התיק.
  • עלויות נלוות, לדוגמא, שמאי, נוטריון, פתיחת תיק משכנתא, רישום בטאבו ועוד.

עלויות נלוות לעסקה יכולות לייקר אותה ועל המשקיע לנסות לצמצם עד כמה שניתן בשביל להפוך את העסקה למשלמת מבחינתו.

שלב שלישי – מיקום

המנטרה הבסיסית של השקעות נדל"ן בארץ ובעולם היא "לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן". המיקום יקבע את התשואה והאם ההשקעה משתלמת. הנה כמה הסברים לכך:

הסבר ראשון – רכישת נכס באזור המייצר תשואה גבוהה, סביר שיש לו ביקוש גבוה. לכן ההשקעה שתידרש היא גבוהה, במקביל, הסיכון בהשקעה עלול להיות גבוה.

הסבר שני – אם המקום מייצר תשואה נמוכה, סביר שיש לו ביקוש נמוך. במקרה כזה, ההשקעה תהיה נמוכה, אך אז האפשרות לייצר רווח משמעותי, היא לא גבוהה.

בשביל למצוא השקעות נדל"ן משתלמות צריך לבחון את המיקום שלהן. לשם כך, יש לבדוק מספר פרמטרים:

  • גובה התשואה והמגמות באזור בשנים האחרונות (עלייה, ירידה, מצב מאוזן).
  • ביקוש לנכסים – מכירה או השכרה.
  • קהל יעד- חשוב לבדוק מי מתגורר באזור ומי מייצר את הביקוש. סוג הקהל ישפיע על איכות ההשקעה.
  • אקלים כלכלי ואופציות פיתוח – יש לבדוק מה קיים באזור (בתי ספר, גני ילדים, מרכזים מסחריים ועוד) ומה תוכניות הפיתוח של הרשות המקומית. לסביבה יש השפעה עצומה על איכות ההשקעה.

לפני שמבצעים השקעות נדל"ן צריך לעשות שיעורי בית, לדעת מה האפשרויות הכלכליות, מה השוק מציע, איפה נכון להשקיע וכיצד.

סוגי השקעות נדלן - ישראטופ השקעות

לסיכום, אנחנו בחברת ישראטופ מספקים לכם את כל המידע והכלים הרלוונטיים לבצע השקעות נדל"ן בצורה החכמה ביותר. אנחנו מציעים לכם את הניסיון והידע שצברנו במהלך השנים וכלים שפיתחנו לצורך השקעות בישראל. בזמן שעליית המחירים בישראל עמדה על 11% בשנים האחרונות, אנחנו דאגנו לייצר למשקיעים שלנו תשואה של 25%!
רוצים להשקיע בחוכמה? פנו אלינו עוד היום ונקבע איתכם מועד לפגישה בהקדם.

השקעות נדל

שאלות נפוצות:

אנחנו בישראטופ, עובדים צמוד ללקוחות שלנו, במטרה לעזור להם לקבל משכנתא על פי התמהיל המדויק ביותר עבורם. אנחנו מאפיינים ביחד איתם את היכולות הכלכליות שעומדות לרשותם, בודקים את המסלולים השונים בשוק ויוצרים עבורם את התמהיל הנכון לנטילת משכנתא.

השקעות נדל"ן בישראל משתלמות מאחר ותהליך איתור נכסים בארץ הוא הרבה יותר פשוט ומהיר עבור המשקיע הישראלי, הוא מכיר טוב יותר את השוק, יכול לבחון בצורה הרבה יותר מדויקת את המגמות והאופציות שעומדות לרשותו, ומעבר לכך, השוק הישראלי נמצא כל הזמן בתהליך של התפתחות ועלייה. הוא יכול רק ליהנות מכך.

השקעה לטווח קצר משתלמת למי שמחפש לייצר לעצמו הון עצמי כאן ועכשיו. זה תהליך מורכב, מאחר והוא דורש למצוא נכס במחיר נמוך, יש להשביח אותו ואז למצוא קונה שיהיה מוכן לרכוש אותו במחיר גבוה מזה שהוא נרכש. 

לעומת זאת, השקעה לטווח ארוך משתלמת למי שיש זמן ומחפש לייצר לעצמו הכנסה קבועה, חודשית. יש לקחת בחשבון, זה דורש התעסקות מעת לעת עם הנכס ועם השוכרים.

אנחנו עוזרים למשקיעים שלנו לא רק למצוא נכסים לרכישה, לטווח קצר או לטווח ארוך, אלא, אנחנו עוזרים להם גם למצוא רוכשים ושוכרים. אנחנו מקפידים לעזור להם לייצר רווח, על ידי מכירת הנכס בסכום גבוה מזה שהם השקיעו בו, או השכרתו באופן שדמי השכירות יחזירו את ההשקעה במהירות וייצרו עבורם רווח.

כתבות מהתקשורת

איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14