דירות להשקעה בארץ

בואו נדבר על הנכס הבא שלכם

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם 

השקעה בנכס היא ללא ספק השקעה משתלמת, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על דירות להשקעה בארץ אשר הביקוש להן רק עולה, ובהתאם גם מחירי השכירות. מדובר בהשקעה לטווח ארוך אשר איננה דורשת מהמשקיע עבודה ובדיקה יומיומית, אלא לרוב, אם הכל מתנהל על מי מנוחות, המשקיע יוכל לרכוש את הדירה, למצוא שוכרים ולקבל מדי חודש את דמי השכירות. עם זאת, מציאת הדירה הנכונה להשקעה היא לא משחק ילדים, כדי למצוא את הדירה המתאימה ביותר בעבורכם וליהנות מאחוזי תשואה נאים מדי שנה, כדאי להתייעץ עם המומחים של חברת ישראטופ השקעות בע״מ.

דירות להשקעה בארץ – האם מדובר בהשקעה משתלמת?

לרוב השקעה בנדל"ן היא אחת מההשקעות המשתלמות והבטוחות ביותר, והיא נחשבת לדרך מצוינת להרוויח הכנסה פסיבית מדמי השכירות. אין מדובר בהשקעה אשר דורשת מאמץ, השקעת זמן רב והוצאות יומיומיות משמעותיות, ולכן היא נחשבת למשתלמת במיוחד, על אחת כמה וכמה בשוק הישראלי. על מנת למצוא את הדירה הנכונה חשוב לתת את הדעת על כמה שאלות חשובות – היכן תרצו לרכוש דירות להשקעה בארץ? באזור המרכז המבוקש והיקר, או באזורי הפריפריה הזולים יותר? האם יש בסביבת הדירה המיועדת שירותים ציבוריים, מרכזי מסחר ואזורי התעסוקה? מהם מחירי הרכישה וההשכרה  הנפוצים באזור? האם הדירה חדשה, משופצת או ישנה יותר ודורשת שיפוץ משמעותי? בסופו של יום, חשוב לבחון את כל הקריטריונים על מנת לבצע בחירה מושכלת ולהפוך את השקעת הנדלן למשתלמת.

לסמוך על חברה מקצועית אשר מבינה בדירות להשקעה

למצוא את הדירה הנכונה היא משימה לא פשוטה, ולכן מרבית האנשים יעדיפו להתייעץ עם חברה מקצועית ומוכרת אשר פועלת בתחום זמן רב, שתוכל למצוא את העסקאות המשתלמות ביותר בשבילכם. חברת ישראטופ השקעות בע"מ נחשבת לחברה מקצועית ובעלת מוניטין מצוין בתחום, אשר מציעה ללקוחותיה שירות זמין ואדיב, כמו גם עבודה בשיתוף פעולה עם המומחים בתחום הנדל"ן. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

קניית דירה להשקעה

קניית דירה להשקעה

אם בעבר רק אילי הון ונדל"ן, כמו גם אנשים עשירים ואמידים היו משקיעים בנדל"ן ורוכשים נכסים על מנת להשכיר אותם ללקוחותיהם, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מן השורה בוחרים להיכנס לשוק הנדל"ן ושוקלים קניית דירה להשקעה, ולא רק למגורים שלהם.

שוק הנדל"ן בישראל הוא לא שוק פשוט. בגלל ההיצע הנמוך והביקוש הגבוה של נכסים למכירה והשכרה, גם המחירים עולים באופן עקבי בעשור האחרון.

כדי למצוא עסקאות משתלמות במיוחד של דירות להשקעה חשוב להתייעץ עם המומחים בתחום, כמו חברת ישראטופ השקעות בע"מ. החברה פועלת בתחום מזה שנים רבות ומלווה אלפי משקיעים בצעדים הראשונים שלהם בענף הנדל"ן.

קניית דירה להשקעה – להכיר את השטח

על אף שניתן למצוא מידע רב ברשת האינטרנט אודות ערים, שכונות ואזורים שונים בהם ניתן לקנות דירה להשקעה, על מנת למצוא באמת נכס מניב איכותי שיספק לכם רווח נאה לאורך השנים, חשוב להכיר את השטח. לכן, במהלך הליך קניית דירה להשקעה חשוב לכתת רגליים ברחובות השונים, לבחון את השכונות, לשוחח עם אנשים המתגוררים באזור ולבחון את אזורי המחיה והשירותים שהם מציעים, על מנת לבחור במיקום בו יהיה ביקוש גבוה לדירות להשכרה.

דירה להשקעה: נכס מניב הוא שם המשחק

בסופו של יום, על מנת שההשקעה תשתלם והמשקיע יהנה מרווחים נאים לאורך השנים חשוב לתכנן בקפידה את ההשקעה – מרגע בחירת הנכס ורכישת הדירה להשקעה, דרך השיפוץ וההשבחה על מנת לשפר את איכות החיים בנכס ולהעניק לו מראה צעיר וחדש, ועד לבחירת השוכרים וקבלת התשלום החודשי.

זכרו כי אין הבטחה או ערובה לרווח זה או אחר, ועל מנת לבצע השקעה חכמה חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מחברה מובילה בתחום, אשר תוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך ולסייע לכם למקסם את ההשקעה. חברת ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בתחום השקעות בנדל"ן אשר מכירה את השוק הישראלי מזה שנים רבות ומלווה אלפי לקוחות מרוצים בהשקעות נדל"ן מניבות.

רכישת דירה להשקעה

רכישת דירה להשקעה

רכישת דירה להשקעה נחשבת לאחת הדרכים הבטוחות והנוחות ביותר ליהנות מהכנסה פסיבית מדי יום בחודשו, אך בניגוד לציפייה כי מדובר על תהליך פשוט ובו הרווח בטוח, המציאות שונה בתכלית. על מנת להצליח ולהנות מנכס מניב אשר יכניס לכם כספים מדי חודש בחודשו, יש לבצע סקר שוק מעמיק עוד לפני רכישת הנכס, להכיר את השכונות והאנשים, את הביקוש וההיצע, את מחירי השכירות ומחירי הרכישה.

לא מדובר במידע נפוץ שקל להשיג לאחר גלישה של כמה דקות ברשת האינטרנט, אלא בידע שניתן לרכוש באמצעות כיתות רגליים באזורים המדוברים, ובאמצעות ליווי וייעוץ מאנשי מקצוע המתמחים בתחום הנדל"ן. אחת החברות המובילות שכדאי לקבל מהן ייעוץ וליווי בתור משקיעים צעירים היא חברת ישראטופ השקעות בע"מ, אשר מלווה משקיעים מרוצים רבים שנהנים מהשקעות מוצלחות ומניבות.

רכישת דירה להשקעה – לגייס את המימון

שוק הנדל"ן בישראל הוא מורכב ולא פשוט להתנהל בו כמשקיעים חדשים וחסרי ניסיון – על אף שמדי שנה נבנים פרויקטים חדשים, בפועל ההיצע נמוך בהרבה מהביקוש והמחירים עולים באופן משמעותי מדי שנה, מה שהופך את ההשקעה בקניית דירה למורכבת יותר. עם זאת, באמצעות הליווי הנכון גם אתם תוכלו להכיר כמה דרכים להצליח להשיג את המימון הנחוץ על מנת לבצע רכישת דירה להשקעה. ראשית, כדאי לעשות סקר שוק בין הבנקים וגופי המימון השונים על מנת לקבל הצעות למימון ומשכנתא- מרבית הבנקים יאשרו משכנתא בסך של כ- 75% ממחיר הדירה כאשר מדובר על הנכס הראשון שתרכשו. שנית, מומלץ לקנות דירה ששוויה נמוך: דירה קטנה או דירה שנמצאת באזור הפריפריה- על אף שאזור גוש דן הוא מבוקש במיוחד, מחירי הדירות בו גבוהים משמעותית מאזורי הפריפריה, אשר גם בהם יש ביקוש לדירות להשכרה.

דירה להשקעה

בסופו של יום, ייעוץ וליווי מאיש מקצוע הפועל בתחום הנדל"ן מזה שנים רבות הוא יתרון שלא יסולא בפז למשקיעים חדשים. המשקיעים יקבלו את הכלים הנדרשים על מנת למנוע הפסדים וליהנות מהשקעות מניבות. חברת ישראטופ השקעות היא חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן, אשר פועלת רבות על מנת לסייע למשקיעים חדשים לפלס את דרכם ולהכיר את עולם הנדל"ן.

דירות להשקעה בארץ

Picture of ישראטופ
ישראטופ

ישראטופ השקעות בע"מ היא חברה המתמחה בייעוץ נדל"ן וליווי של לקוחות החברה בתהליך השקעת הנדל"ן. השירותים המרכזיים שמציעה החברה: ייעוץ וליווי השקעת נדל"ן, ייעוץ משכנתא, שירותי השבחה וניהול נכסים.

את ישראטופ הקמנו אחרי מעל לעשור של פעילות בתחום הנדל״ן!

כתבות מהתקשורת
איך אפשר לנצל את הקיפאון בשוק הנדל״ן כדי להיות בעלי נכס?
ריאיון בערוץ 13
הדרכים להרוויח מהשקעות נדל״ן גם כשהריבית גבוהה
ריאיון בערוץ 14